Leren grijze 4 zits bank Palagano
- Leverbaar in
leer en stof - Gratis bezorging
en montage* - Bestellen zonder
aanbetaling
Leren grijze 4 zits bank Palagano
Zeer stoere leren grijze 4 zits bank Palagano met met verstelbare rugkussens. Deze bank is leverbaar als fauteuil, love seat 1,5 zits, 2 zits 2,5, 3 zits 3,5 zits en 4 zits. Daarnaast leveren we dit model in diverse elementen om zo tot een ideale leren hoekbank of bank met chaise longue te komen. Een hoekbank maakt u door voor dit model een element met arm links en een element met arm rechts (voorstaand) te kiezen plus een hoekelement. De rugkussens van deze leren bank zijn in hoogte verstelbaar zoals afgebeeld op de eerste en 2e afbeelding. Met het rugkussen in de hoge positie creeert u een extra comfortabele lounge zit. Dit model is zowel in geschuurd leer als in stof leverbaar.
Ongecorrigeerd leer of stof
Het op deze bank verwerkte leer is van absolute topkwaliteit. De verwerkte huiden zijn afkomstig van Europese runderen waarbij uitsluitend de beste huiden geselecteerd worden. Middels een dubbele looiing en een speciale nabehandeling met wax en olie wordt een uniek doorgekleurd leer verkregen met een ruige stoere uitstraling. Ondanks deze ruige uitstraling heeft het leer een zeer comfortabele en soepele feel. Het leder is 1,3 tot 1,5mm dik. Het natuurlijke ongecorrigeerde karakter wordt gekenmerkt door de aanwezigheid van littekens, hoornsteken, schrammen en andere oneffenheden. Het op deze bank gebruikte leer heeft een middelsterke beschermende finish gekregen en is beperkt vocht- en vuilwerend. Het is het soort leer wat met de jaren alleen maar mooier wordt. Naast leer is dit model ook leverbaar in een mooie stof, tussen een stof en leer kunnen kleine stilistische verschillen zitten, zo is een open naad bijvoorbeeld wel mogelijk met leer, maar niet met stof.
Zitcomfort
Deze bank is voorzien van een koudschuim vulling en nosag veren in de zitting, afgedekt met mix van comforel en visco en een polyether SG25 vulling in de rug. Naast dat dit model als rechte bank leverbaar is kunnen we ook diverse hoek opstellingen aanbieden daar de elementen met enkele arm ook te koppelen zijn. Een chaise longue bank behoort ook tot de mogelijkheden.
Materialen
Deze leren bank is leverbaar in 22 unieke kleuren geschuurd leer welke met de jaren alleen maar mooier wordt. Daarnaast leveren we deze bank in een hele mooie fluweel achtige velvet stof welke ook nog eens oersterk is en in 21 kleuren relax stof, een sterke stof welke aanvoelt als suède, klik hieronder op de tabs om de verschillende materialen en kleuren te zien.
Onderhoud
Zoals alle natuurlijke leersoorten kan dit leer ook verkleuren door blootstelling aan (fel) zonlicht, regelmatig onderhoud is aan te raden. Elke huid welke verwerkt wordt is uniek, zo is ook elke bank uniek. Door het gebruik van verschillende mallen kunnen de geleverde modellen licht afwijken van de modellen in de showroom. Qua onderhoud adviseren het gebruik van de leather care kit welke bijbesteld kan worden via de website of in de winkels. Voor de stoffen variant hebben we de protexx textile care met vlekkengarantie.
Levering | Inclusief montage service |
---|---|
Kleur | leverbaar in diverse kleuren |
Materiaal | Geschuurd leer, velvet stof en relax stof |
Totale diepte | 100cm |
Zithoogte | 44cm |
Vulling | koudschuim |
Maten | leverbaar in diverse maten |
Rughoogte | 70/84cm, armhoogte 70cm |
Zitting diepte | 55cm |
De levertijd voor dit product is circa 12 weken, spoedopdrachten kunnen we mogelijk in overleg verzorgen. We hebben regelmatig een aantal leren banken en stoffen banken welke we direct uit voorraad leveren of als showmodel verkopen.
Onderstaande afbeeldingen zijn slechts een indicatie van de kleur, deze zijn met de grootst mogelijke zorg gescand om een zo goed mogelijk beeld te geven, kleuren kunnen en zullen echter in werkelijkheid altijd afwijken van een kleur op een verlicht scherm. Bezoek onze showrooms om de kleuren in het echt te zien.
Onderstaande afbeeldingen zijn slechts een indicatie van de kleur, deze zijn met de grootst mogelijke zorg gescand om een zo goed mogelijk beeld te geven, kleuren kunnen en zullen echter in werkelijkheid altijd afwijken van een kleur op een verlicht scherm. Bezoek onze showrooms om de kleuren in het echt te zien.
Onderstaande afbeeldingen zijn slechts een indicatie van de kleur, deze zijn met de grootst mogelijke zorg gescand om een zo goed mogelijk beeld te geven, kleuren kunnen en zullen echter in werkelijkheid altijd afwijken van een kleur op een verlicht scherm. Elke leren huid welke wij verwerken heeft zijn eigen unieke uitstraling. Bezoek onze showrooms om de kleuren in het echt te zien. Dit leer behandelt u met de leather care kit.
Model: | Afmetingen: |
Fauteuil Palagano | 130cm |
Bank Palagano 1,5 zits | 146cm |
Bank Palagano 2 zits | 175cm |
Bank Palagano 2,5 zits | 205cm |
Bank Palagano 3 zits | 235cm |
Bank Palagano 3,5 zits | 265cm |
Bank Palagano 4 zits | 280cm |
Element Palagano 1 zits | 102cm |
Element Palagano 1,5 zits | 118cm |
Element Palagano 2 zits | 148cm |
Element Palagano 2,5 zits | 177cm |
Element Palagano 3 zits | 207cm |
Element Palagano 3,5 zits | 237cm |
Element Palagano 4 zits | 252cm |
Hoek element Palagano 90 graden | 97cm |
Chaise longue Palagano smal | 103cm breed 160cm diep |
Chaise longue Palagano breed | 118cm breed 160cm diep |
Hocker Palagano 80x80cm | 44cm hoog |
Hocker Palagano 100x100cm | 44cm hoog |
Armleuning | 28cm |
DIRECT LEVERBAAR: Bank Palagano 2,5 zits in de relax stof antraciet.
Showroom Hardinxveld-Giessendam
Robuuste Tafels
Stek 5b
3371KG Hardinxveld-Giessendam
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Showroom Utrecht:
E-Living
Zeelantlaan 41
3526AK Utrecht (Woonboulevard naast IKEA)
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Showroom Gramsbergen:
Robuuste Tafels
De Steenmaat 10
7783DE Gramsbergen