
















Bank Cloud
-
Levertijd: Indien op voorraad 5-15 werkdagen
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar afronden
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Bank Cloud
De Bank Cloud is een elegante bank met een kalmerende uitstraling door zijn ronde vormen, perfect voor verschillende interieurstijlen. Met de ruime afmetingen van 285x165cm of 165x285cm is deze bank ideaal voor ontspanning. Het zachte weefsel van de bank zorgt voor een comfortabele zitervaring, vooral met het chaise longue relaxgedeelte. U kunt de Cloud bank nog persoonlijker maken door bijvoorbeeld leuke sierkussens toe te voegen, zodat deze helemaal past bij uw eigen stijl.
Voorraadopstellingen bank Cloud
Beleef super zitkwaliteit met de Cloud bank, uitgerust met een chaise longue aan de rechterzijde of linkerzijde. De elementen zijn aan elkaar gekoppeld met een stevige krokodillenbek, wat zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid. U kunt heerlijk languit liggen of gezellig met vrienden en familie zitten en ontspannen op deze comfortabele Cloud bank. De voorraadopstellingen in stof Raven 22 en Ness 15 geven u een idee van de verschillende mogelijkheden. Ontdek welke opstelling het beste bij uw interieur past! We hebben de volgende opstellingen direct uit voorraad leverbaar:
-Bank Cloud 3 zits
– Bank Cloud met chaise longue links + 2,5-zits met arm rechts
– Bank Cloud met 2,5-zits met arm links + chaise longue rechts
Bestel gemakkelijk online of bezoek onze showroom
In onze showroom in Sliedrecht kunt u een uitgebreide keuze aan diverse stoffen en kleuren ontdekken. Of u nu kiest voor een luxe stof of een gemakkelijk te onderhouden materiaal, er is altijd een optie die bij uw smaak en levensstijl past. Met de Bank Cloud haalt u niet alleen een smaakvolle maar ook een zeer comfortabele bank in huis die perfect aansluit bij uw persoonlijke woonwensen. Maak gebruik van onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
Wacht niet langer en bestel de Cloud bank in de gewenste opstelling, stof en kleur gemakkelijk online of breng een bezoek aan onze showroom voor meer inspiratie en advies!
Dit model staat in onze showroom.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Bank Cloud 3 zits | 235cm |
| Hoekbank Cloud – chaise longue links + 2,5 zits rechterarm | 165x285cm |
| Hoekbank Cloud – 2,5 zits linkerarm + chaise longue rechts | 285x165cm |
| Totale diepte | 96cm |
| Zitting diepte | 57cm |
| Zitting hoogte | 42cm |
| Totale hoogte | 84cm |
| Rugkussen hoogte | 45cm |
| Arm hoogte | 62cm |
| Arm breedte | 18cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Los |
| Type vering | Nosag veren |
| Frame materiaal | Massief grenen en berken hout |
| Type poot | Kunststof |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | Indien op voorraad 5-15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00 -
Bank Freya3 zits vanaf € 1.919,00 -
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Montale3 zits vanaf € 1.329,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Modeste3 zits vanaf € 1.758,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Manley3 zits vanaf € 1.709,00