








































































Bank Soul
-
Levertijd: Indien op voorraad 5-15 werkdagen
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar afronden
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Bank Soul
Met zijn afgeronde vormen en zachte vormgeving heeft de Soul hoekbank een rustige en uitnodigende uitstraling die perfect aansluit bij een sfeervolle woonomgeving. Dankzij de ruime zitplaatsen biedt Soul alle ruimte om te ontspannen, alleen of samen met familie en vrienden. De hoogwaardige materialen en zorgvuldige afwerking zorgen ervoor dat deze bank jarenlang zijn vorm en zitcomfort behoudt. Deze bank kun je geheel naar wens samenstellen.
L- of U-opstelling voor elke woonruimte
De bank Soul is verkrijgbaar in twee opstellingen, zodat je altijd een model vindt dat past bij jouw woonkamer. De L-opstelling bestaat uit een 2,5-zits gedeelte met de keuze voor een chaise longue of een ottoman (hoek met open eiland). Voor wie nog meer ruimte wil, is er de U-opstelling: een 2,5-zits bank met aan de ene kant een chaise longue en aan de andere kant een ottoman. De elementen worden eenvoudig gekoppeld met de meegeleverde krokodillenbekken, zodat jouw bank stevig op zijn plek blijft. Dankzij de stevige nosag-vering en het comfortabele koudschuim geniet je van langdurig zitcomfort.
Keuze uit vele stoffen en kleuren
De Soul is verkrijgbaar in een ruime selectie stoffen, zodat je de uitstraling van de bank perfect kunt afstemmen op je interieur. De varianten in Sole 05 en Sole 27 zijn direct uit voorraad leverbaar, maar je kunt ook kiezen uit talloze andere stoffen en kleuren, houd dan wel rekening met een langere levertijd. Elke uitvoering biedt dezelfde hoge kwaliteit en comfortabele zit. Voeg eventueel losse sierkussens toe voor extra gezelligheid en een persoonlijke touch in de zithoek.
Bestel bank Soul eenvoudig online in jouw gewenste opstelling en stof, of bezoek onze showroom. Ons team helpt je graag met persoonlijk interieuradvies, zodat jouw nieuwe bank perfect past bij jouw woonruimte!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Loungebank Soul – chaise longue links + 2,5 zits rechts | 162x280cm |
| Loungebank Soul – 2,5 zits links + chaise lounge rechts | 280x162cm |
| Hoekbank Soul – 2,5 zits links – ottoman rechts | 280x205cm |
| Hoekbank Soul – ottoman links + 2,5 zits rechts | 205x280cm |
| U-bank Soul – ottoman links – 2,5 zits zonder arm – chaise longue rechts | 205x350x162cm |
| U-bank Soul – chaise longue links – 2,5 zits zonder arm – ottoman rechts | 162x350x205cm |
| Totale diepte | 96cm |
| Zitting diepte | 61cm |
| Zitting hoogte | 43cm |
| Totale hoogte | 77cm |
| Rugkussen hoogte | 53cm |
| Arm hoogte | 66cm |
| Arm breedte | 24cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren |
| Rug vulling | Schuim T20/15 |
| Zitvulling | Schuim T30/30 |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Type vering | Nosag + Bonell pocketveren |
| Frame materiaal | Massief grenen en berken hout |
| Type poot | Metaal |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | Indien op voorraad 5-15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00 -
Bank Freya3 zits vanaf € 1.919,00 -
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Montale3 zits vanaf € 1.329,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Modeste3 zits vanaf € 1.758,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Manley3 zits vanaf € 1.709,00