





























































Bank Uno
-
Levertijd: Indien op voorraad 5-15 werkdagen
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar afronden
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Bank Uno
Met zijn elegante uitstraling valt de Uno bank op als een prachtig meubelstuk dat moeiteloos in diverse interieurstijlen past. Het zachte weefsel en het comfortabele relaxgedeelte maken deze bank tot een ideale plek om te ontspannen. Door decoratieve sierkussens toe te voegen, kunt u de bank volledig aanpassen aan uw persoonlijke smaak en de sfeer van uw ruimte versterken.
Voorraadopstellingen
De voorraadopstellingen van bank Uno zijn:
Loungebank Uno – chaise longue arm links + 3 zits arm rechts
Loungebank Uno – 3 zits arm links + chaise longue rechts. In de stofgroep
Hoekbank Uno – hoek met open eiland links + 3 zits arm rechts
Hoekbank Uno – 3 zits arm links + hoek met open eiland rechts
U-bank Uno – hoek met open eiland links – 2,5 zits zonder arm – chaise longue arm rechts
U-bank Uno – chaise longue arm links – 2,5 zits zonder arm – hoek met open eiland rechts
Modesto 492 General en Stofgroep Ambiance 2 Cream 5
Deze opstellingen en stofgroep zijn binnen 5 tot 15 werkdagen leverbaar en heeft u dus heel snel plezier van! Gaat u liever voor een andere stof soort en kleur, dat is uiteraard ook mogelijk met bank Uno! Houdt dan alleen wel rekening met een iets langere levertijd van ongeveer 8 tot 10 weken.
Ruime afmeting en zitcomfort bank Uno
Beleef super zitkwaliteit met de Uno bank, uitgerust met een aan de rechterzijde of linkerzijde de chaise longue. Met de ruime afmetingen van 300x85x170cm vormt deze bank een perfecte plek voor uw rustmomenten. Bovendien biedt de Uno bank niet alleen comfort, maar ook de mogelijkheid om te kiezen uit verschillende kleuren en texturen, waardoor uw inrichting een unieke en persoonlijke touch krijgt. Ontdek in onze showroom de uitgebreide keuze aan bekledingsmaterialen.
Bestel bank Uno in de door u gewenste uitvoering gemakkelijk online of kom langs in onze showroom voor persoonlijk advies en meer inspiratie!
Dit is een online only product en is niet aanwezig in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
| Hoekbank Uno – chaise longue links + 3 zits rechts | 300x170cm |
| Hoekbank Uno – 3 zits links + chaise longue rechts | 170x300cm |
| Hoekbank Uno – ottoman links + 3 zits arm rechts | 217x296cm |
| Hoekbank Uno – 3 zits linkerarm + ottoman rechts | 296x217cm |
| U-bank Uno – chaise longue links + 2,5 zits zonder arm + ottoman rechts | 174x384x217cm |
| U-bank Uno – ottoman links + 2,5 zits zonder arm + chaise longue rechts | 217x384x174cm |
| Totale diepte | 101cm |
| Zitting diepte | 62cm |
| Zitting hoogte | 40cm |
| Totale hoogte | 85cm |
| Rugkussen hoogte | 45cm |
| Arm hoogte | 62cm |
| Arm breedte | 22cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Los |
| Type vering | Nosag veren |
| Frame materiaal | Massief grenen en berken hout |
| Type poot | Kunststof |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | Indien op voorraad 5-15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00 -
Bank Freya3 zits vanaf € 1.919,00 -
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Montale3 zits vanaf € 1.329,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Modeste3 zits vanaf € 1.758,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Manley3 zits vanaf € 1.709,00