












Bank California
-
Levertijd: 10 - 12 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Bank California
Bank California biedt ultiem comfort en is beschikbaar in diverse elementen, zodat u eenvoudig de ideale opstelling creëert. De koudschuim zitting in combinatie met zwarte pootjes geeft de bank een moderne uitstraling. Daarnaast is de bank voorzien van nosagveren, waardoor hij langdurig zijn vorm en comfort behoudt.
Creëer de perfecte opstelling met bank California
Met bank California stelt u moeiteloos de perfecte opstelling samen. Of u nu kiest voor een rechte bank, een royale hoekopstelling of een combinatie met een hocker. Mix en match verschillende elementen, kleuren en stoffen om een bank te creëren die bij uw woonruimte en interieur past. De keuze is aan u, dankzij de vele combinatiemogelijkheden kunt u een bank ontwerpen die perfect aansluit bij uw interieur en zitbehoeften.
Hoogwaardige materialen en All-in house
Niet alleen de opstelling, maar ook de bekleding van uw bank is volledig naar wens samen te stellen. Kies uit een uitgebreide collectie stoffen en kleuren om uw perfecte match te vinden. Bovendien profiteert u van 5 jaar garantie met onze All in House service, die u samen met uw nieuwe bank kunt aanschaffen. Hiermee bent u verzekerd van een duurzame en goed onderhouden bank.
Ervaar het comfort en de kwaliteit van bank California in onze showroom, of bestel deze eenvoudig online in de gewenste opstelling, kleur en stof met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie!
Deze bank staat momenteel niet in onze showroom.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak
| Element California 1 zits met 1 arm | 103cm |
| Element California 1,25 zits met 1 arm | 113cm |
| Element California 1,5 zits met 1 arm | 123cm |
| Element California 2 zits no arm | 160cm |
| Element California 2 zits met 1 arm | 183cm |
| Element California 2,5 zits no arm | 180cm |
| Element California 2,5 zits met 1 arm | 203cm |
| Element California 3 zits no arm | 200cm |
| Element California 3 zits met 1 arm | 223cm |
| Bank California 2 zits | 206cm |
| Bank California 2,5 zits | 226cm |
| Bank California 3 zits | 246cm |
| Hoek element California 90 graden | 100x100cm |
| Hoek element California met open eiland | 100x220cm |
| Chaise longue smal California | 103x175cm |
| Chaise longue breed California | 123x175cm |
| Hocker California klein | 65x100x46cm |
| Hocker California groot | 100x100x46cm |
| Totale diepte | 101cm |
| Zitting diepte | 65cm |
| Zitting hoogte | 46cm |
| Totale hoogte | 88cm |
| Arm hoogte | 66cm |
| Arm breedte | 23cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Vaste schuimkern uit meerdere lagen |
| Zit afdek | Schuim en veren |
| Rug vulling | Silliconen |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | Diverse stoffen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Frame materiaal | Grenen latten met beukenhout. Afgedicht met spaanplaat en vezelplaat |
| Type poot | Metaal |
| Zitcomfort | Normaal |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 10 - 12 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00 -
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Modeste3 zits vanaf € 1.758,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Carapelle3 zits vanaf € 1.798,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Toulon3 zits vanaf € 1.299,00 -
Bank Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00