











































































































































































Bank Modeste
-
Levertijd: 12 - 14 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Bank Modeste
Geniet van ultiem comfort met deze bijzonder uitgebreide loungebank Modeste, voorzien van een sandwich schuim zitting met koudschuim HR38 en HR30, afgewerkt met een zachte diolenwattenafdeklaag. Dankzij de hoogwaardige nosagveren ervaart u een uitstekende ondersteuning en duurzaamheid. Kies uit verschillende opstellingen en afmetingen en personaliseer uw Modeste bank met een ruime selectie aan vaste stoffen en bull eco leder. Stel uw ideale bank samen en creëer een perfecte match met uw interieur.
Stel uw ideale Modeste bank samen
Uw Modeste bank, helemaal afgestemd zoals u dat wilt! Stel uw ideale zithoek samen door te kiezen uit diverse opstellingen, zoals een rechte bank, een ruime hoekbank, een royale U-bank, een comfortabele chaise longue of een uitnodigende open eilandopstelling. Daarnaast kunt u een tussenelement met USB-aansluiting toevoegen, handig ingebouwd tussen de elementen zonder armleuning. De USB-hub werkt via netstroom en is niet compatibel met een accu.
Kies uit veel materialen en kleuren
Maak uw Modeste bank uniek met een ruime keuze aan stoffen en kleuren. Hoewel leer niet tot de opties behoort, kunt u kiezen voor het verfijnde Bull eco leder of een van onze vele hoogwaardige stoffen. Voor langdurige bescherming en zorgeloos genieten is er de All in House service, inclusief 5 jaar garantie op vlekken en constructie. Zo geniet u zorgeloos van een prachtige bank die jarenlang mooi blijft!
Ervaar het comfort van de Modeste bank in onze showroom of stel uw ideale opstelling samen en bestel eenvoudig online, met 100% tevredenheidsgarantie!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak
| Fauteuil Modeste | 135cm |
| Bank Modeste 1,25 zits | 145cm |
| Bank Modeste 1,5 zits | 155cm |
| Element Modeste 1 zits zonder arm | 81cm |
| Element Modeste 1 zits met 1 arm | 108cm |
| Element Modeste 1,25 zits zonder arm | 91cm |
| Element Modeste 1,25 zits met 1 arm | 118cm |
| Element Modeste 1,5 zits zonder arm | 101cm |
| Element Modeste 1,5 zits met 1 arm | 128cm |
| Chaise longue Modeste smal | 108x182cm |
| Chaise longue Modeste breed | 128x182cm |
| Hoek element Modeste | 105x105cm |
| Tussenelement Modeste | 41x101cm |
| Hocker klein vierkant Modeste | 90x90x46cm |
| Hocker groot vierkant Modeste | 100x100x46cm |
| Aanbouwhocker eindelement Modeste (S) | 45x105x46cm |
| Aanbouwhocker eindelement Modeste (M) | 90x105x46cm |
| Aanbouwhocker eindelement Modeste (L) | 100x105x46cm |
| Aanbouwhocker eindelement Modeste – ROND | 80x105x46cm |
| Tussenhocker Modeste (S) | 45x105x46cm |
| Tussenhocker Modeste (M) | 90x105x46cm |
| Tussenhocker Modeste (L) | 100x105x46cm |
| Houten plaat Modeste | 45x109cm |
| Losse armsteun Modeste zonder cupholder | 15x52x17cm |
| Losse armsteun Modeste met cupholder | 20x52x17cm |
| Totale diepte | 105cm |
| Zitting diepte | 61cm |
| Zitting hoogte | 46cm |
| Totale hoogte | 87cm |
| Rugkussen hoogte | 41cm |
| Arm hoogte | 64cm |
| Arm breedte | 27cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Sandwich schuin HR38 & HR30 |
| Zit afdek | Diolenwattenafdeklaag |
| Rug vulling | Siliconen + dons |
| Rug afdek | Diolenwattenafdeklaag |
| Zitkussens | Los |
| Rugkussens | Los |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | Leverbaar in diverse kleuren eco leder en stof |
| Frame materiaal | Massief hout en multiplex |
| Type poot | Hout zwart |
| Zitcomfort | Normaal |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 12 - 14 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00 -
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Carapelle3 zits vanaf € 1.798,00 -
Bank Toulon3 zits vanaf € 1.299,00 -
Bank Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00 -
Bank Freya3 zits vanaf € 1.919,00