
















Bank Rigolato
-
Levertijd: 10 - 12 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Bank Rigolato
Zoek je een bank met een stoere en krachtige uitstraling? De Rigolato is ontworpen met strakke, rechte lijnen die zorgen voor een rustig geheel in je woonkamer. Bij deze bank lopen de rugleuning en de armleuningen op exact dezelfde hoogte in elkaar over, waardoor er een stevig blokmodel ontstaat. Omdat de pootjes niet zichtbaar zijn en de bank helemaal doorloopt tot aan de vloer, krijgt het ontwerp een solide en robuust gezicht. Dit geeft de bank een krachtige aanwezigheid in de ruimte en maakt het direct de ideale basis voor je zithoek.
Ontwerp je eigen ideale opstelling
De mogelijkheden met de Rigolato zijn erg uitgebreid, zodat je de bank precies kunt afstemmen op de ruimte die je hebt. Of je nu kiest voor een compacte fauteuil, een gezellige 2,5-zits of een royale 4-zits, alles is mogelijk. Voor een extra lange bank kunnen we verschillende elementen met de armen aan elkaar bouwen. Ook een hoekbank met een brede of juist smalle chaise longue behoort tot de opties, net als een grote U-opstelling waar iedereen een plekje vindt. Maak je zithoek compleet met een bijpassende hocker: deze schuif je er makkelijk bij voor je benen of als extra zitplaats voor gasten.
Materialen die passen bij jouw leven
Je geeft de Rigolato een heel eigen gezicht door te kiezen voor een materiaal dat echt bij je past. Ga voor een stoer accent met ons Africa leer, of kies uit een van onze vele stoffen zoals de zachte Adore velvet, de grove structuur van de Macan of de natuurlijke Mine linnen-look. Om jarenlang onbezorgd te genieten, kun je kiezen voor All in House. Je ontvangt dan een compleet pakket waarmee je de bank voor gebruik zelf eenvoudig behandelt. Zo is je stof of leer goed beschermd en profiteer je bovendien van vijf jaar garantie op vlekken en de constructie.
Benieuwd welke opstelling het beste in jouw huis past? Bekijk alle opties online en bestel de Rigolato direct in je favoriete kleur en materiaal, of kom langs in onze showroom voor persoonlijk advies en om alle materialen in het echt te bekijken!
Dit is een online only product en is niet aanwezig in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
| Fauteuil Rigolato | 121cm |
| Bank Rigolato 1,5 zits | 152cm |
| Bank Rigolato 2,5 zits | 210cm |
| Bank Rigolato 3 zits | 240cm |
| Bank Rigolato 4 zits | 270cm |
| Chaise longue Rigolato met 1 arm | 128cm |
| Chaise longue Rigolato – XL – met 1 arm | 152cm |
| Chaise longue Rigolato – XXL – met 1 arm | 172cm |
| Element Rigolato 2,5 zits met 1 arm | 214cm |
| Element Rigolato 3 zits met 1 arm | 244cm |
| Element Rigolato 1,5 zits no arm | 96cm |
| Element Rigolato 2,5 zits no arm | 154cm |
| Element Rigolato 3 zits no arm | 184cm |
| Element Rigolato 4 zits no arm | 214cm |
| Hoek element Rigolato | 96x96cn |
| Hocker Rigolato 48x96cm | 48x96cm |
| Hocker Rigolato 96x96cm | 96x96cm |
| Totale diepte | 96cm |
| Zitting diepte | 63cm |
| Zitting hoogte | 44cm |
| Totale hoogte | 71cm |
| Rugkussen hoogte | 27cm |
| Arm hoogte | 71cm |
| Arm breedte | 32cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Koudschuim HR40 & Polyether SG30 |
| Zit afdek | Dacron |
| Rug vulling | Polyether SG23 |
| Rug afdek | Dacron |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Frame materiaal | Massief hout en multiplex |
| Type poot | Kunststof |
| Zitcomfort | Zacht |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 10 - 12 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Modeste3 zits vanaf € 1.758,00 -
Bank Carapelle3 zits vanaf € 1.798,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Toulon3 zits vanaf € 1.299,00 -
Bank Freya3 zits vanaf € 1.919,00 -
Bank Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00