





























































Bank Salerno
-
Levertijd: 12 - 14 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Bank Salerno
Zoek je een bank waar je aan het einde van de dag echt in kunt wegzakken zonder dat het rommelig oogt? De Salerno heeft een heerlijk cozy karakter dankzij de vaste zit- en rugkussens. Deze zijn zo ontworpen dat ze de uitstraling hebben van losse kussens, waardoor de bank direct uitnodigt om plaats te nemen. Voor een stoer randje is de bank voorzien van een opvallende sledepoot aan de zijkanten. Het is de ideale combinatie voor wie houdt van een krachtig element dat toch die warme, geborgen sfeer in de woonkamer brengt.
Jouw ideale opstelling op maat
Of je nu een compacte zithoek hebt of juist een zee aan ruimte, de Salerno past zich aan jouw wensen aan. Ga voor een rechte bank met een handige relaxfunctie om de benen te strekken, of kies voor een royale hoekbank met een chaise longue of een open eiland. Voor grote gezinnen is een U-opstelling een uitkomst. Wil je het comfort compleet maken? Voeg dan een verstelbare hoofdsteun toe voor extra steun in je nek of kies voor een bijpassende fauteuil en hocker. De hocker is bovendien ideaal als extra zitplaats wanneer de hele familie op visite komt.
Geef je bank een eigen karakter
Voor wie houdt van een zacht en warm gevoel, zijn onze vaste stoffen een uitstekende keuze. Denk bijvoorbeeld aan de populaire stof Mine met zijn natuurlijke linnen-look, of de grove Alpine boucle stof die door zijn voelbare structuur direct voor een knusse sfeer zorgt. Wil je de bank een luxere uitstraling geven? Dan is ons eco-leer met een suede-achtige look een prachtige optie. Voor de liefhebbers van puur natuur is het Antigo leer een absolute aanrader. Dit leer leeft met je mee en krijgt door de jaren heen alleen maar meer karakter. Welk materiaal of welke kleurnuance je ook kiest, je geeft de Salerno hiermee een heel eigen en persoonlijk uiterlijk.
Heb je de Salerno in jouw ideale opstelling en kleur al in gedachte? Stel je nieuwe bank direct online samen of breng een bezoek aan onze showroom om het comfort zelf te ervaren en de materialen in het echt te bekijken!
Deze bank staat in onze showroom in Sliedrecht
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Fauteuil Salerno | 113cm |
| Bank Salerno 2 zits | 163cm |
| Bank Salerno 2,5 zits | 183cm |
| Bank Salerno 3 zits | 203cm |
| Bank Salerno 3,5 zits | 223cm |
| Element Salerno 1 zits zonder arm | 61cm |
| Element Salerno 1 zits met 1 arm | 82cm |
| Element Salerno 1,25 zits zonder arm | 71cm |
| Element Salerno 1,25 zits met 1 arm | 92cm |
| Element Salerno 1,5 zits zonder arm | 81cm |
| Element Salerno 1,5 zits met 1 arm | 102cm |
| Element Salerno 1,75 zits zonder arm | 91cm |
| Element Salerno 1,75 zits met 1 arm | 112cm |
| Element Salerno 2 zits zonder armen | 121cm |
| Element Salerno 2 zits met 1 arm | 142cm |
| Element Salerno 2,5 zits zonder armen | 141cm |
| Element Salerno 2,5 zits met 1 arm | 162cm |
| Element Salerno 3 zits zonder armen | 161cm |
| Element Salerno 3 zits met 1 arm | 182cm |
| Element Salerno 3,5 zits zonder armen | 181cm |
| Element Salerno 3,5 zits met 1 arm | 202cm |
| Element Salerno 1 zits met eiland | 127x98cm |
| Hoek element Salerno met eiland | 98x223cm |
| Chaise longue Salerno smal | 102x177cm |
| Chaise longue Salerno breed | 122x177cm |
| Hoek element Salerno | 98cm |
| Hocker Salerno 70x70x45cm | 70x70x45cm |
| Hocker Salerno 125x60x45cm | 125x60x45cm |
| Hoofdsteun Salerno – verstelbaar | 58cm |
| Totale diepte | 94cm |
| Zitting diepte | 56cm |
| Zitting hoogte | 45cm |
| Totale hoogte | 83cm |
| Rugkussen hoogte | 40cm |
| Arm hoogte | 65cm |
| Arm breedte | 20cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Sandwich koudschuim HR35/30 |
| Zit afdek | Schuim en veren |
| Rug vulling | Silliconen |
| Rug afdek | Diolenwattenafdeklaag |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Frame materiaal | Massief hout en multiplex |
| Type poot | Metaal |
| Zitcomfort | Normaal |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 12 - 14 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00 -
Bank Playvanaf € 1.499,00 -
Bank Betisvanaf € 1.549,00 -
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00 -
Bank Modeste3 zits vanaf € 1.758,00 -
Bank Mykonos3 zits vanaf € 1.359,00 -
Bank Carapelle3 zits vanaf € 1.798,00 -
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00 -
Bank Toulon3 zits vanaf € 1.299,00 -
Bank Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00