








TV-meubel Cabello
-
Levertijd:
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Industrieel tv-meubel Cabello
Tv-meubel Cabello is de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een solide en functioneel tv-meubel met voldoende opbergruimte. Dit tijdloze meubelstuk is gemaakt van zwart gebeitst mangohout en heeft een stalen onderstel, wat zorgt voor een robuuste uitstraling. De Cabello serie is veelzijdig en kan moeiteloos gecombineerd worden met verschillende interieurstijlen.
Opbergruimte en stijl in één
Het tv-meubel Cabello beschikt over twee laden en één open vak, waardoor u voldoende ruimte hebt om al uw apparatuur, kabels en andere accessoires netjes op te bergen. Het meubel is ook verkrijgbaar in een kleinere uitvoering van 145cm, zodat u zelf kunt kiezen welke variant het beste bij u past.
Snel genieten
Natuurlijk wilt u uw nieuwe tv-meubel snel in huis hebben. Daarom is dit model doorgaans uit voorraad leverbaar en zorgen wij dat het snel en netjes bij u thuis staat. Ontdek de stoere uitstraling en functionaliteit van tv-meubel Cabello en bestel vandaag nog uw exemplaar!
Dit is een online only product en is niet aanwezig in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie.
| Totale breedte | 180cm |
| Totale diepte | 45cm |
| Totale hoogte | 38cm |
| Materiaal | Zwart gebeitst mangohout |
| Maatwerk | Geen maatwerk mogelijk |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 5 - 15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
TV-meubel Neta€ 799,00
-
TV-meubel Bailar€ 1.189,00
-
TV-meubel Monastero€ 899,00+7 varianten
-
TV-meubel Bailar€ 949,00
-
TV-meubel Budal€ 999,00+2 varianten
-
TV-meubel Pando€ 1.179,00
-
TV-meubel Cortez€ 1.799,00
-
Meidenkast Bailar€ 1.189,00
-
TV-meubel Rovigo€ 1.095,00
-
TV-meubel Lagoon€ 1.179,00+2 varianten









