



























Bank Tivoli
-
Levertijd: 10 - 12 weken
Draai uw scherm om deze configurator te gebruiken.
naar stap 5
naar afronden
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- Zowel in leer als stof
- 4,8/5 op Trustpilot
- Géén aanbetaling
- Gratis bezorging
- Leverbaar in leer en stof
- Gratis bezorging en montage
- Bestellen zonder aanbetaling
Bank Tivoli
Zoek je een bank die jouw zithoek direct een krachtig en robuust karakter geeft? De Tivoli valt op door zijn ronde rug- en armleuningen, wat de bank een eigenzinnig tintje geeft. De kussens zitten vast in het ontwerp, waardoor de bank zijn strakke vorm en stevigheid goed behoudt. Je hoeft dus niet bang te zijn voor verschoven kussens; de bank ziet er altijd verzorgd uit. De zwart metalen pootjes tillen het geheel net iets van de grond, wat zorgt voor een luchtig effect bij dit verder stoere model.
Creëer de ideale opstelling
Omdat geen enkele woonkamer hetzelfde is, kun je de Tivoli in verschillende varianten krijgen. Of je nu een compacte rechte bank zoekt, een gezellige hoekbank of een zeer royale U-opstelling voor het hele gezin: de keuze is aan jou. Vind je het model van de Tivoli fantastisch zitten, maar houd je minder van de verticale stiknaden in de rugleuning? Dan is de Sierra bank precies wat je zoekt; dit is hetzelfde model, maar dan met een volledig vlakke rug. Voor wie juist een ander speels detail wil, is er de Verano. Deze bank heeft exact hetzelfde comfort, maar is voorzien van een ruitstiksel in de rugleuning.
Materialen die jouw smaak weerspiegelen
De uiteindelijke uitstraling van je bank bepaal je zelf met onze uitgebreide collectie materialen. Kies voor het karaktervolle Africa leder voor een rauw randje, of ga voor een zachte velvet stof als je van een warm en comfortabel gevoel houdt. Ook grof geweven stoffen zijn mogelijk voor een natuurlijke look die goed past in een landelijk huis. Om je nieuwe aanwinst optimaal te beschermen, kun je kiezen voor onze All in House service. Hiermee profiteer je van vijf jaar garantie op vlekken en de constructie, zodat je jarenlang onbezorgd kunt genieten.
Heb je jouw favoriete uitvoering van de Tivoli al voor ogen? Stel de bank eenvoudig online samen of kom langs in onze showroom om de materialen in het echt te bekijken en persoonlijk advies te ontvangen!
Dit is een online only product en is niet aanwezig in onze showroom, bestellen kan eenvoudig via de website met onze unieke 100% tevredenheidsgarantie. In onze showroom in Sliedrecht staan verschillende vergelijkbare banken.
| Bank Tivoli 2 zits | 188cm |
| Bank Tivoli 2,5 zits | 208cm |
| Bank Tivoli 3 zits | 228cm |
| Bank Tivoli 3,5 zits | 248cm |
| Element Tivoli 2 zits no arm | 140cm |
| Element Tivoli 2,5 zits no arm | 160cm |
| Element Tivoli 3 zits no arm | 180cm |
| Element Tivoli 3,5 zits no arm | 200m |
| Element Tivoli 2 zits met 1 arm | 164cm |
| Element Tivoli 2,5 zits met 1 arm | 184cm |
| Element Tivoli 3 zits met 1 arm | 204cm |
| Element Tivoli 3,5 zits met 1 arm | 224cm |
| Hocker Tivoli | 70x110cm |
| Hoek element Tivoli 90 graden | 92x92cm |
| Hoek met open eiland Tivoli | 94x218cm |
| Totale diepte | 95cm |
| Zitting diepte | 60cm |
| Zitting hoogte | 45cm |
| Totale hoogte | 82cm |
| Rugkussen hoogte | 45cm |
| Arm hoogte | 66cm |
| Arm breedte | 25cm |
| Type vering | Nosag veren |
| Zitvulling | Koudschuim HR35 |
| Zit afdek | Dacron |
| Rug vulling | Koudschuim HR23 |
| Rug afdek | Dacron |
| Zitkussens | Vast |
| Rugkussens | Vast |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
-
Bank Domingo3 zits vanaf € 1.399,00
-
Bank Rigolato3 zits vanaf € 1.119,00
-
Bank Betisvanaf € 1.549,00
-
Bank Freya3 zits vanaf € 1.919,00
-
Bank Verano3 zits vanaf € 1.659,00
-
Bank Manley3 zits vanaf € 1.709,00
-
Bank Toulon3 zits vanaf € 1.299,00
-
Bank Sorrento3 zits vanaf € 1.599,00
-
Bank Salerno3 zits vanaf € 1.179,00
-
Bank Vargas3 zits vanaf € 1.869,00









