




























































Eetkamerstoel Albori
-
Levertijd: 11 - 13 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
-
Eetkamerstoel Albori (set van 6)met arm - kenia leer denim - onderstel zwart. Optie 5 jaar garantie met All in House service. Incl. levering en montageVan € 3.654,00 voor € 2.730,00
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Eetkamerstoel Albori
De Albori eetkamerstoel is gemaakt voor lange, gezellige avonden aan tafel. Met zijn brede zitvlak en de optie voor armleuningen biedt hij zowel comfort als een persoonlijke touch. U kiest wat bij u past: extra steun of juist een luchtigere uitstraling. Daarbij is deze eetkamerstoel volledig naar wens samen te stellen, met ons uitgebreide assortiment stoffen en leer, in uiteenlopende kleuren en structuren. De handige draaifunctie maakt de stoel bovendien extra functioneel aan de eettafel.
Creëer uw eigen look
Stel deze eetkamerstoel volledig samen naar uw smaak. Kies uit een van onze prachtige stoffen voor een zachte, warme uitstraling, of geef uw interieur een stoer accent met een lederen of leerlook bekleding. U kunt daarnaast ook de kleur van het metalen onderstel afstemmen op de bekleding van de stoel, waardoor een harmonieus of juist contrasterend geheel ontstaat. Met eetkamerstoel Albori creëert u precies de uitstraling die bij u past. De Lauri en Formia eetkamerstoelen delen dezelfde comfortabele kuip, maar verschillen in onderstel.
Onderhoud Albori eetkamerstoel
Met All in House is uw Albori eetkamerstoel, of u nu kiest voor stof of leer, tot wel 5 jaar lang beschermd tegen vlekken. U ontvangt een verzorgingsset waarmee u het onderhoud zelf gemakkelijk kunt uitvoeren. En mocht er toch een hardnekkige vlek of een klein defect ontstaan? Dan komt het serviceteam van All in House gewoon bij u thuis langs om het vakkundig op te lossen!
Twijfel niet langer! bestel de Albori eetkamerstoel gemakkelijk online in uw gewenste uitvoering, of kom eerst proefzitten in onze showroom in Sliedrecht!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 49cm |
| Zitdiepte | 44cm |
| Tussen de armen | 46cm |
| Totale breedte | 61cm |
| Totale hoogte | 89cm |
| Totale diepte | 52cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 11 - 13 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Fauteuil Capuavanaf € 629,00+3 varianten
-
Eetkamerbank Pesara ovaalvanaf € 1.229,00+1 variant
-
Eetkamerstoel Pesaravanaf € 469,00
-
Eetkamerstoel Linnea€ 279,00
-
Eetkamerbank Pesaravanaf € 1.029,00+8 varianten
-
Eetkamerstoel Casettevanaf € 769,00
-
Eetkamerbank Mentonvanaf € 1.049,00
-
Fauteuil Forestavanaf € 699,00
-
Fauteuil Antoniovanaf € 1.149,00
-
Eetkamerstoel Hailey€ 219,00









