






















Barkruk Alcon
-
Levertijd: 12 - 14 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Alcon
Op zoek naar een praktische en veelzijdige barkruk die perfect aansluit bij uw interieur? Dan is de barkruk Alcon precies wat u nodig heeft! De Alcon is verkrijgbaar in verschillende pootjes, kleuren, stoffen en leersoorten, waardoor u de ideale barkruk kunt samenstellen die perfect past bij uw persoonlijke voorkeuren en interieur.
Alcon kruk naar wens samenstellen
U kunt de barkruk Alcon volledig naar wens aanpassen. Kies uit een breed scala aan kleuren voor elk type materiaal. U heeft ook de mogelijkheid om het juiste pootje te selecteren! Wenst u een draaipoot of juist een vaste poot? Beide zijn mogelijk! Daarnaast kunt u zelfs de kleur van het pootje kiezen, met keuze uit 7 verschillende kleuren naast het standaard zwarte pootje. Op deze manier kunt u moeiteloos een harmonieuze combinatie creëren voor uw hele woonruimte. Mix & match de barkruk Alcon zoals u dat wilt.
Onderhoud Alcon barkruk
Alle stoffen en leersoorten kunnen gedurende 5 jaar vlekvrij worden gehouden met een All in House behandeling. Dit unieke servicepakket is verkrijgbaar in combinatie met uw nieuwe zitmeubel en omvat een verzorgingspakket waarmee u de barkruk Alcon eenvoudig kunt beschermen en onderhouden. Daarnaast profiteert u van een 5-jarige vlekken- en constructieservice. Mocht zich gedurende deze periode een probleem voordoen met het meubel, dan staat het All in House customer care team voor u klaar met advies en professionele hulp bij u thuis.
Kom gerust eens proefzitten in onze showroom in Sliedrecht en ontdek de mogelijkheden. Of bestel de barkruk Alcon eenvoudig online met behulp van de configurator!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 65cm / 75cm |
| Arm hoogte | 85cm / 95cm |
| Totale breedte | 60cm |
| Totale hoogte | 105cm / 115cm |
| Totale diepte | 62cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 12 - 14 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |









