












































































































Barkruk Cortona
-
Levertijd: 5-15 werkdagen
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Cortona
De barkruk Cortona is een comfortabele barkruk die geschikt is voor vrijwel elke bartafel of kookeiland, dankzij het van 65cm tot 80cm verstelbare onderstel. Ook beschikt deze barkruk over een draaifunctie waardoor u extra gemakkelijk kunt instappen. Het metalen frame is voorzien van een beschermende zwarte poedercoat en maakt de stoere industriële uitstraling compleet.
Cortona barkruk verkrijgbaar in 3 kleuren
De Cortona barkruk is uitgevoerd in drie prachtige kleuren: green, taupe en terra. Deze natuurlijke tinten vormen een elegante basis voor elk interieur en zorgen voor een tijdloze, rustgevende uitstraling. Dankzij hun veelzijdigheid zijn deze kleuren eenvoudig te combineren met diverse materialen, zoals hout, HPL, natuursteen of metaal.
All in House
Bescherm uw Cortona barkrukken effectief tegen vlekken die kunnen ontstaan door eten, drinken of andere kleine ongelukjes in huis. Met het All-in House verzorgingspakket bent u de eerste vijf jaar verzekerd van gratis hulp bij vlekken, maar ook constructieproblemen lossen wij kosteloos bij u thuis op. Denk aan losse stiknaden, piepende delen of bijvoorbeeld doorgezakte zitkussens. Zo blijft uw meubel net zo mooi én comfortabel als op de eerste dag. Meer weten? Kijk op All in House.
Bestel de Cortona barkruk gemakkelijk online in de kleur die bij uw interieur past en ontvang hem snel thuis. Liever eerst proefzitten? U bent van harte welkom in onze showroom!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht.
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 65cm – 80cm |
| Zitdiepte | 48cm |
| Tussen de armen | 42cm |
| Totale breedte | 54cm |
| Totale hoogte | 95cm – 110cm |
| Materiaal | Stof |
| Kleur | leverbaar in 3 kleuren |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 5-15 werkdagen |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Barkruk Paluzzovanaf € 399,00 -
Barkruk Massimovanaf € 389,00 -
Barkruk Fiorentinovanaf € 359,00 -
Barkruk Vignola€ 249,00 -
Barkruk Kayalivanaf € 359,00 -
Barkruk Alconvanaf € 389,00 -
Barkruk Lombardivanaf € 339,00 -
Barkruk Dempseyvanaf € 359,00 -
Barkruk Artisanvanaf € 399,00 -
Barkruk Vertou Capitonvanaf € 369,00