



















































Barkruk Massimo
-
Levertijd: 12 - 14 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Massimo
De barkruk Massimo is een prachtige kruk om te zien! Deze luxe barkruk is een geweldige toevoeging voor ieder interieur. U kunt deze kruk namelijk geheel naar eigen wens samenstellen, met een ruime keuze uit diverse stoffen die bestaan uit meer dan 500 verschillende kleuren. Met beschikbare zithoogtes van 65cm en 75cm, biedt de Massimo barkruk altijd een goede zithoogte. Maak uw bar compleet met deze prachtige barkruk en geniet van elk drankje.
Onderstellen barkruk Massimo
Een van de unieke kenmerken van de Massimo barkruk is de keuze aan pootontwerpen waaruit u kunt kiezen. Houdt u van een strakke, moderne uitstraling of een meer klassieke stijl? Barkruk Massimo biedt opties die passen bij uw smaak en interieur. De Massimo barkruk is uitgerust met een handig draaisysteem. De zitting van deze kruk is namelijk draaibaar. Kies uit één van de vele andere beschikbare onderstellen met een vaste poot of een draaipoot. Het frame van de kruk is vervaardigd uit hoogwaardig metaal en is verkrijgbaar in maar liefst 8 verschillende kleuren.
Materialen en onderhoud
Voor alle gestoffeerde meubels kunt u kiezen uit diverse stoffen. Van elk type materiaal heeft u een ruime keuze uit diverse kleuren en patronen. Twijfelt u aan een bepaalde stof of kleur? Geen probleem! U kunt namelijk via onze website kleurstalen aanvragen, die wij gratis naar u opsturen. Met alle stoffen heeft u met de All-in house service 5 jaar garantie op vlekken en constructie. All in House is een unieke service die u samen met uw nieuwe zitmeubel aanschaft. Dit is een verzorgingsset waarmee u het meubel gemakkelijk en snel kunt beschermen en verzorgen.
Breng gerust een bezoek aan onze showroom in Sliedrecht om zelf plaats te nemen op de Massimo barkruk, of bestel deze comfortabele kruk gemakkelijk online in de gewenste mogelijkheden met de hulp van onze handige configurator!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 65cm / 75cm |
| Arm hoogte | 85cm / 95cm |
| Totale breedte | 68cm |
| Totale hoogte | 105cm / 115cm |
| Totale diepte | 63cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 12 - 14 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |
-
Barkruk Paluzzovanaf € 399,00 -
Barkruk Vignola€ 249,00 -
Barkruk Fiorentinovanaf € 359,00 -
Barkruk Kayalivanaf € 359,00 -
Barkruk Alconvanaf € 389,00 -
Barkruk Lombardivanaf € 339,00 -
Barkruk Cortona€ 219,00 -
Barkruk Dorianavanaf € 389,00 -
Barkruk Artisanvanaf € 399,00 -
Barkruk Vertou Capitonvanaf € 369,00