























































Barkruk Naxos
-
Levertijd: 12 - 14 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Naxos
De luxe barkruk Naxos is een geweldige toevoeging voor ieder interieur. Je kunt deze namelijk geheel naar eigen wens samenstellen, met een ruime keuze uit diverse stoffen en onderstellen. Met beschikbare zithoogtes van 65cm en 75cm, biedt deze barkruk altijd een goede zithoogte. Maak jouw bar compleet met deze prachtige barkruk en geniet van gezellige avonden in eigen huis.
Materialen en onderhoud
Van elk type materiaal heb je een ruime keuze uit diverse kleuren en patronen. Twijfel je aan een bepaalde stof of kleur? Geen probleem! Je kunt namelijk via onze website kleurstalen aanvragen, die wij gratis naar je opsturen. Met alle stoffen heb je met de All-in House service 5 jaar garantie op vlekken en constructie. All-in House is een unieke service die je samen met jouw nieuwe Naxos aanschaft. Hiermee kun je de barkruk gemakkelijk beschermen en verzorgen.
Onderstellen barkruk Naxos
Barkruk Naxos biedt opties die passen bij jouw smaak en interieur. Kies voor een vaste poot of een draaibaar onderstel, net wat jij handig vindt. De stevige metalen basis is beschikbaar in diverse kleuren, zoals zwart, brown copper, champagne, mocca, brons antiek, magnum, oud messing, sunstone en white. Zo stel je jouw perfecte barkruk helemaal zelf samen, afgestemd op jouw wensen, woonstijl en comfortvoorkeuren, voor een zitplek die niet alleen mooi is, maar ook echt bij je past.
Bezoek onze showroom om de Naxos barkruk zelf te ervaren, of stel eenvoudig jouw ideale uitvoering samen met onze handige online configurator en bestel direct!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 65cm / 75cm |
| Zitdiepte | 47cm |
| Arm hoogte | 85cm / 95cm |
| Tussen de armen | 41cm |
| Totale breedte | 65cm |
| Totale hoogte | 104cm / 114cm |
| Totale diepte | 61cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 12 - 14 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |









