


































Barkruk Norwich
-
Levertijd: 12 - 14 weken
U heeft een mooi meubel gezien en wilt kijken welke materialen en kleuren het beste in uw interieur passen? Onze gratis kleurstalen vraagt u eenvoudig aan door hieronder het materiaal en de gewenste kleur te kiezen en deze toe te voegen aan de winkelwagen. De kleurstalen worden binnen 3 werkdagen verstuurd.
- v.a. €549,- gratis thuis
- Gratis interieuradvies
- Tevredenheidsgarantie
- 4,8/5 op Trustpilot
- Vanaf €549,- gratis bezorgd
- 4,8 / 5 op Trustpilot
- 100% tevredenheidsgarantie
Barkruk Norwich
Op zoek naar een barkruk die je zelf kunt samenstellen? De Norwich is een perfecte toevoeging aan je interieur. Je kunt deze namelijk geheel naar eigen wens samenstellen, met een ruime keuze uit diverse stoffen en onderstellen. Dankzij de vele stofsoorten in diverse kleuren en de keuze uit meerdere onderstellen creëer je jouw eigen unieke look. Kies voor een zithoogte van 65 of 75cm. De Norwich is een onmisbare barkruk die zorgt voor een gezellige en sfeervolle barsetting.
Jouw ideale barkruk
Of je nu op zoek bent naar iets subtiels en neutraals of juist naar een opvallend en levendig ontwerp, binnen het aanbod vindt je altijd wel een uitvoering die perfect aansluit bij jouw smaak en interieur. Dankzij de vele opties aan onze stofsoorten kun je deze barkruk personaliseren naar je eigen smaak. Bescherm je Norwich barkruk met All-in House. Dit is een unieke service die je samen met jouw nieuwe barkruk aanschaft en biedt 5 jaar garantie op vlekken en constructie.
Kies jouw ideale onderstel en kleurcombinatie
Stel je ideale Norwich barkruk samen, precies zoals jij dat wilt. Kies tussen een vaste of een draaibare poot, afhankelijk van wat jij het prettigst vindt in dagelijks gebruik. Ga je voor extra bewegingsvrijheid of juist voor stabiliteit? De keuze is aan jou. Van klassiek zwart en warm brown copper tot het zachte champagne, tijdloos oud messing en nog veel meer. Iedere kleur voegt een eigen sfeer toe en maakt het mogelijk om je barkruk perfect af te stemmen op je bestaande interieur.
Kom langs in onze showroom en ontdek zelf het zitcomfort van de Norwich barkruk. Liever thuis je ideale uitvoering samenstellen? Gebruik dan onze gebruiksvriendelijke online configurator en bestel direct!
Dit model staat in onze showroom in Sliedrecht
Showroom Sliedrecht
Robuuste Tafels
Blankenstraat 4
3364BB Sliedrecht
Tel. 0184-745745
Klik hier voor de openingstijden en routebeschrijving
Je bent altijd welkom om binnen te lopen. Wil je er zeker van zijn dat we rustig de tijd voor je kunnen nemen? Plan dan eenvoudig een afspraak in. Zo weet je zeker dat één van onze experts alle aandacht heeft voor jouw wensen en ruimte.
Maak een afspraak| Zithoogte | 65cm / 75cm |
| Zitdiepte | 48cm |
| Arm hoogte | 86cm / 96cm |
| Tussen de armen | 43cm |
| Totale breedte | 63cm |
| Totale hoogte | 104cm / 114cm |
| Totale diepte | 59cm |
| Materiaal | diverse materialen |
| Kleur | leverbaar in diverse kleuren leer en stof |
| Vulling | polyetherschuim |
| Bestellen | Zonder aanbetaling |
| Levertijd | 12 - 14 weken |
| Levering | Inclusief montage service |
| Garantie | 100% tevredenheidsgarantie |
| Productsoort |









